משחקים בכנס

כנס הרפתקון: פורים ייערך ביום רביעי 11 במרץ בדיזינגוף סנטר, ויועברו בו הרפתקאות בשיטת מבוכים ודרקונים מהדורה חמישית המתאימות לליגת ההרפתקנים. המשחקים בכנס ירוצו לאורך שני סבבים; סבב בוקר מתחיל ב-10:00 בבוקר, סבב צהריים מתחיל ב-14:30 בצהריים.עלות כרטיס כניסה הינה 80 שקלים. הכרטיס מאפשר משחק בכל אחד מהסבבים בהרשמה מראש.
ניתן לקנות כרטיס עבור סבב אחד בלבד, בעלות של 50 שקלים. במהלך הכנס ניתן יהיה לשדרג כרטיס עבור סבב אחד לכרטיס כניסה ליום שלם.

מבוכים ודרקונים היא שיטת משחקי התפקידים הראשונה והפופולרית ביותר בעולם. במבוכים ודרקונים המשתתפים מגלמים דמויות של גיבורים בעולם פנטסטי דמוי "משחקי הכס" או "שר הטבעות"; אבירים אמיצים ונוכלים ערמומיים, מכשפים רבי כוח ומיסטיקנים מסתוריים משתפים פעולה כדי להציל את העולם ולהביס את כוחות הרוע. המשחק מתאים לכל אחד עם דמיון ויצירתיות, קטן כגדול.

בליגת ההרפתקנים, משחקים דמות במערכה רחבת יריעה הנמשכת כמה חודשים. אפשר להצטרף לכל הרפתקה בליגת ההרפתקנים עם אותה הדמות, והדמות מתפתחת יחד עם עלילת המשחק. אפשר ליצור דמויות בבית, או לקבל דמויות מוכנות מראש בדוכן ליגת ההרפתקנים בכנס. הסברים נוספים ניתן למצוא בקבוצת הפייסבוק (עברית) או באתר הרשמי של מכשפי החוף (אנגלית).