ליגת ההרפתקנים

מתאימה לשחקנים חדשים; מאפשרת להמשיך עם אותה דמות ממשחק למשחק, ואפילו מכנס לכנס; מקבלים דמויות מוכנות בכנס ואפשר גם להכין דמויות בבית.

ליגת ההרפתקנים (באנגלית Adventurers League) היא פרוייקט משחקים מאורגנים של משחק התפקידים "מבוכים ודרקונים". הפרויקט מאפשר לשחקנים להצטרף להרפתקאות בלי שום התחייבות. כל הרפתקה עומדת בפני עצמה, יש לה התחלה וסוף, והדמויות נשמרות בין הרפתקה להרפתקה. שחקנים המשתתפים בליגת ההרפתקנים יכולים לחזור ולשחק את אותה הדמות בכל הרפתקה אחרת של "ליגת ההרפתקנים", בכנסים אחרים, ובחנויות משחקים ברחבי המדינה.

ליגת ההרפתקנים ידידותית מאוד לשחקנים מתחילים ואפילו למי שלא מכירים את החוקים כלל. אין צורך בידע מוקדם, ודמויות מוכנות מראש בעברית יסופקו לכל המעוניין. פשוט באים, משחקים, וממשיכים לשחק!

העולם בו מתרחשות ההרפתקאות של ליגת ההרפתקנים נקרא "ממלכות נשכחות" והוא אחד מעולמות הפנטזיה הותיקים והמפורסמים ביותר. יש בו דרקונים אכזריים, מכשפים רבי עוצמה, עלפים וגמדים והזדמנויות רבות להיות גיבורים. תוכלו לבחור להטיל לחשים או להניף חרבות, להביס מפלצות ולמצוא אוצרות קסומים, לפגוש דמויות אגדיות ולבקר במקומות מופלאים.

רוב המשחקים בכנס הרפתקון: פורים מיועדים לשחקנים חדשים ולדמויות בדרגות נמוכות (1 עד 4). ישנם מספר משחקים בכלל סבב לדמויות בדרגות בינוניות (5 עד 10). משחקים אלו יסומנו בצורה ברורה, ורק שחקנים שכבר שיחקו בעבר והעלו את הדמויות שלהם לדרגה 5 ומעלה יוכלו להשתתף במשחקים האלו.